Penzion Braňany Selský Dvůr
Penzion Selský Dvůr ubytování Braňany Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Selský Dvůr / Braňany

Selský Dvůr - bývalá významná hospodářská usedlost, jež dodnes tvoří několik hospodářských budov. V minulých letech prošel celý areál komplexní rekonstrukcí a dostavbou.

Ve stájích se postupně zabydleli koně mnoha plemen, své příbytky našli oslíci, miniprasátka, králíci, kozy a ovečky a každým rokem přibývají další zástupci hospodářských zvířat.

Statek Selský dvůr se v současné době již dostal do povědomí lidí z celého okolí a stal se tak z něj zajímavý výletní cíl např. pro celé rodiny, předškolní, školní a zájmové kolektivy. Areál je otevřen pro všechny pozitivně smýšlející lidi s láskou ke zvířatům, kteří zde najdou pohodu, odpočinek a relaxaci.

Penzion Selský Dvůr Braňany UBYTOVÁNÍ:
Penzion Selský Dvůr vubytování Braňany nabízí dvoulůžkové pokoje a apartmány s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, přímo nad stájemi. V penzionu jakož i v celém areálu je ZÁKAZ kouření (vyjma míst určených pro kouření). Penzion se nachází uprostřed areálu a proto sem odevšad zaznívá klapot koní, hýkání a mečení ostatních stálých obyvatel, jež velmi příjemně připomínají atmosféru zemědělských usedlostí.

Parkování je zajištěno v areálu Selského dvora. Selský Dvůr v Braňanech je vhodný pro školení, semináře, pracovní jednání, svatby, oslavy, srazy, rauty apod., ale také pro školy a školky v přírodě. Pronájem školící učebny, konferenční sál. Ubytování v penzionu se snídaní, možnost obědy, večeře.

Penzion Selský Dvůr ubytování Braňany RESTAURACE :
Restaurace s původními cihlovými klenbami, kachlovými kamny a stylovým zařízením má kapacitu až pro 60 hostů (ke slavnostní tabuli zasedne 42 lidí) a je ideální pro konání větších akcí. V letních měsících je otevřená i velká uzavřená terasa, kterou lze také pronajmout a bez účasti veřejnosti se tak může společnost bavit, aniž by byla rušena děním v Selském dvoře. Přímo na terase pro hosty grilují masové plátky nebo ve velkém grilu rožní selátka, možnost vyuzení masa v udírně a ještě zatepla lze podávat na prkénku s křenem a čerstvým chlebem. V restauraci je dostatečný prostor pro živou hudbu a tanec. Po oslavě je možné přespat v penzionu (doporučujeme rezervovat) a probudit se za ranního hýkání oslíků, mečení koz či řehtání koní. Restaurace a konferenční sál je určena především pro konání akcí, které pro Vás rádi připraví.

Dále je zde stylová krčma. V nabídce kuchyně Selského Dvora najdete spíše jídla české kuchyně, ryby, grilované speciality a jiné pochoutky.

Upozornění pro hosty Selského Dvora v Braňanech:
I v době návštěv se ve stájích a v celém areálu s koňmi pracuje, proto není možný svévolný vstup do stájí, kryté haly a pohyb po statku je omezený. V případě zájmu je na požádání možná prohlídka s doprovodem.
Je třeba si uvědomit, že zvířata zde mají vždy přednost a proto je nutné toto respektovat a mít i své děti vždy pod dohledem.
Není dovoleno vodit do areálu své domácí mazlíčky - zejména psy, z důvodu bezpečnosti, klidu a možného znečišťování travnatých ploch.

Obec Braňany, kde se nachází penzion Selský Dvůr, leží na křižovatce historických cest spojujících ve směru přibližně východ – západ města Bílinu a Most a ve směru přibližně jih – sever vzdálenější Louny (Praha) se směrem k hraničním přechodům u Oseku (Jenišův Újezd, klášter v Oseku a hrad Riesenburk, resp. Dubá, Cínovec). Tuto křižovatku obklopují čtyři vrchy Červený vrch, Na Skalce, Kaňkov a Mnišský les.

Penzion Braňany Selský Dvůr - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Braňany Selský Dvůr - disponuje restauracíPenzion Braňany Selský Dvůr -  je k dispozici připojení na internetPenzion Braňany Selský Dvůr -  je k dispozici letní terasaPenzion Braňany Selský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Braňany Selský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou