Penzion Police nad Metují Selský Dvůr
Penzion Selský Dvůr ubytování Police nad Metují Aktuální počasí zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Selský Dvůr / Police nad Metují

Uprostřed CHKO Broumovsko, kousek od Adršpachu, je pro Váš odpočinek připraveno rodinné prostředí penzionu Selský dvůr.

Selský Dvůr Broumovsko Adršpach
Dvě nově postavené budovy jsou součástí statku a nabízejí komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje a pro náročnější klientelu prostorné apartmány, které jsou při obsazení více lidmi, např. rodinou, cenově výhodné.

Adršpach penzion Selský Dvůr ubytování
Celková kapacita penzionu je 20 osob - 15 pevných lůžek a 5 přistýlek. Pohodlí hostů zajišťují sociální zařízení a vybavené kuchyňky na pokojích. Po ránu jsou připraveny bohaté snídaně, které jsou zahrnuty v ceně ubytování. Kousek od penzionu je restaurace s dobrou kuchyní a čepovaným pivem.

Ubytování Pěkov v Adršpachu penzion Selský Dvůr
Celoroční ubytování v turistické oblasti Adršpašsko – Broumovsko. Celkem 7 pokojů, z toho pět pokojů má menší kuchyňský kout, kde je lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice. Pro děti je nachystaná přistýlka - rozkládací křeslo.

Další dva pokoje jsou v podkroví penzionu, které jsou bez kuchyňského koutu a jsou celoročně za zvýhodněnou cenu. Jeden dvoulůžkový s vlastním sociálním zařízením a jeden třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením na chodbě hned vedle pokoje.

Penzion Selský Dvůr Pěkov služby a stravování
Hosté mohou využít nabídky baru přímo v penzionu Selský Dvůr v obci Pěkov. Bohatá snídaně v ceně. Další stravování - 500 m od penzionu je nově otevřená restaurace. Pro děti jsou nachystané přistýlky, dětské postýlky, jídelní židličky, dětské hřiště. Možnost zapůjčení dětské sedačky Deuter Kid Comfort III., kterou rodiče ocení při turistických výletech po celém Broumovsku, zejména do Adršpašsko – teplického skalního města, na Ostaš a do Broumovských stěn. V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Pobyt domácích zvířat není možný.

U penzionu je parkoviště, sportovní a dětské hřiště, ohniště, terasa s posezením a úschovna kol. V penzionu je dostupný bezdrátový internet (veřejný wi-fi hotspot) zdarma pro hosty penzionu Selský Dvůr v Pěkově. 

Dovolená Broumovsko - Adršpach penzion Selský Dvůr 
Celé Broumovsko je vhodné zejména pro pěší turistiku, cykloturistiku a dovolenou s dětmi. Autem jsou dostupné Ratibořice - Babiččino údolí, zámek Nové Město nad Metují, Náchod, pevnosti Dobrošov a Březinka, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Krkonoše s nejvyšší horou Sněžkou.

Přijeďte obdivovat skalní masivy Adršpašského a teplického skalního města, zabloudit v bludišti na Ostaši, projít roklinami v Broumovských stěnách nebo obdivovat louky a výhledy po Broumovsku. Národní přírodní rezervace Adršpach, Teplické skály, Ostaš, Broumovské stěny jsou natolik rozdílné, že není možné říci, které chráněné území je zajímavější. A pokud bude skal dostatek, doporučujeme návštěvu architektonických památek Broumovska. Pro dětské návštěvníky jsou dalším zpestřením ovce, krávy a kobylka s hříbětem v areálu penzionu Selský Dvůr.
Penzion Police nad Metují Selský Dvůr - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Police nad Metují Selský Dvůr -  je k dispozici připojení na internetPenzion Police nad Metují Selský Dvůr -  je k dispozici letní terasaPenzion Police nad Metují Selský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Police nad Metují Selský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou